+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Acil Tercüme

acil-tercume

Profesyonel Acil Tercümeler

Tercümenize yarın değil,  dün ihtiyacınız vardı !

Cuma öğleden sonra oldu ve belgelerinizin tercümesinin Pazartesi elinizde olması gerektiğini fark ettiniz! Yurtdışından acil bir misafir geldi! Katılacağınız fuarda sizin yanınızda bulunacak olan yabancı dil bilen iş arkadaşınızın/elemanınızın önceden öngörülemeyen bir işi/sorunu çıktı! Veya yurtdışında 2 gün sonra katılacağınız ihaleniz için tercüme edilmesi gereken ek belgeler ve evraklar istendi!  Zamanınız çok kısıtlı, böyle durumlarda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir!

Genel anlamda, günümüzün yoğun ve telaşlı dünyasında bazen tercüme ve çeviri işlerinin de diğer zamanlardan çok daha hızlı tamamlanması gerekmektedir. Bu nedenle sizlere Acil Tercüme hizmetimizi sunuyoruz. Bünyemizde bulunan dünya çapındaki tercüman ve çevirmen ağımızla acil tercüme gereksinimlerinizi son derece kısa teslim süreleri içerisinde, aynı kalite seviyemizde sizlere sunmayı başarıyoruz.

Dünya çapında tercüman ve çevirmen ağı deyince akla gelmesi gereken ilk şey dünyanın çeşitli bölgelerinde ve farklı ülkelerinde yaşayan uzun yıllardan bu yana güvenilir, seviyeli ve başarılı işbirlikleri yaptığımız ve birlikte çalışmaya devam ettiğimiz tercüman ve çevirmenlerimizin bulunmasıdır. Bu durumun hem sizler hem de bizler için yarattığı en büyük avantaj ise Acil Tercümeleriniz için saat farkını en uygun ve verimli bir şekilde kullanabiliyor olmamızdır. Böylelikle sizin teslim sürelerinize uyabiliyoruz ve aynı zamanda da bu sebepten dolayı tüm hizmetlerimizi gece ve gündüz, 7/24, 365 gün boyunca, hafta sonu, tatil ya da bayram gözetmeksizin problemsiz bir şekilde yürütebiliyoruz.

Tercümesi istenen metniniz sayfa ve karakter açısından ne kadar yoğun olursa olsun, sizin için kurulan tercüme ekiplerimiz eş zamanlı olarak sizin tercümeniz üzerinde çalışmaya başlıyorlar. Tamamlanan tercüme, farklı tercüman ve çevirmenlerin birbirinden farklı terminoloji kullanabileceğinden, teslim öncesi ilgili editörümüz tarafından kontrol edilip, metin bütünlüğü sağlanarak son haline getiriliyor ve sizlere teslim ediliyor.

Tercüme ve çevirinin tüm alanlarında olduğu gibi Acil Tercüme hizmetinde sizlere profesyonel ve deneyimli kadromuzla, kalite odaklı, güvenilir ve maliyet verimli hizmet vermekteyiz.