+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Profesyonel Kadro

Pos Tercüme olarak, profesyonel bir kadro ile çalışarak işlerimizi gerek kendimiz gerekse çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz için daha kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Her bir müşterimizin ihtiyacı birbirinden farklı olduğundan gerek tercümanlarımız gerekse proje yöneticilerimiz, müşterilerimiz ile doğru iletişim kurup, ihtiyaçlarını anlayıp, kişiye özel çözümler üretir.  Bünyemizde bulunan profesyonel kadromuz Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu tercüme biliminin eğitimini almış, hedef dil anadili olan; tıp, mühendislik, hukuk, ekonomi, fizik, kimya ve uluslararası ilişkiler gibi alanlarda uzman, bu işi ek gelir elde etmek amacı ile boş vakitlerinde yapmayan tercüman ve editörlerden oluşmaktadır.

Projelerimizde diğer önem verdiğimiz konulardan biride, günümüzde her geçen gün artan teknolojik gelişmelerin, tercüme alanında da kendini göstermesidir. Şirketimiz bilgisayar destekli çeviri, çeviri bellekleri, çeviri programları ve internet gibi alanlardaki gelişmeleri yakından takip ederek, çalıştığımız tercüman kadromuzun da bu gelişmeler doğrultusunda kendilerini geliştirmelerine destek sağlamaktadır.

Tüm bu kriterler göz önünde bulundurularak, projelerinizi sizlerle birlikte oluşturduğumuz plan çerçevesinde ele alır, taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde teslim ederiz. Birlikte çalıştığımız tercüman ve çevirmenlerimizin profesyonelliklerinin ve aldıkları işlere profesyonelce yaklaşımlarının Pos Tercüme olarak bizim de “profesyonelliğimizin” göstergesi olduğunun bilincindeyiz.

Yazılı tercüme, sözlü/ardıl tercüme ve simultane tercüme alanlarında profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için Türkiye’nin veya Dünyanın neresinde bulunursanız bulunun bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.