+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Uygun Fiyat Politikası

Hizmet sektörünün ayrılmaz bir parçası olan tercüme ve çeviri biliminde Pos Tercüme Şirketi olarak Uygun Fiyat Politikası ile müşterilerimizle karşılıklı güvenin sağlanmış olduğu uzun soluklu işbirliğini hedeflemekteyiz. Müşterilerimizi uzun vadeli iş ortaklarımız olarak kabul ettiğimizden onların da bizi çözüm ortakları olarak görmelerini ve benimsemelerini isteriz.

Uygun fiyat politikasından bahsederken kaliteden de ödün vermediğimizi mutlaka vurgulamamız gerekiyor. “En pahalı ürün en kalitelidir” düşüncesi artık geçmişte kalmış durumdadır. Şirketimizin uygun fiyat politikasının arkasında müşterilerine kaliteli ürünü en uygun fiyat ile sunmak yatmaktadır. Uygun fiyat = ucuz demek değildir. Uygun fiyat; ürün veya hizmet için müşterinin alım gücünü sarsmayacak, diğer taraftan da ürün veya hizmeti üretenin de hakkını ödeyerek en adil fiyatı uygulayabilmek demektir.

Uygun fiyat politikamızla kaliteli hizmetler sunarak hem sizleri, hem “profesyonel kadromuzu” oluşturan tercüman ve çevirmenlerimizi hem de şirketimizin haklarını koruyoruz. Bu sayede uzun soluklu işbirlikleri tesis ediyoruz. 20 yıl gibi uzun bir süredir sektörde başarılı olmamızın ve sürekli olarak kendimizi geliştirerek ileriye taşımamızın en büyük sebebi budur. Biz de haklı olarak bunun gururunu yaşıyoruz.

Üstün kaliteli ve uygun fiyatlı, bir başka deyişle maliyet verimli hizmetlerimizden yararlanmak için, karşılıklı olarak kazanç sağlayabilmek için nerede olursanız olun bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.