+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Darice Tercüme

afganistan-bayragi

Afganistan’da farklı etnik gruplar yaşadıklarından bu ülkede konuşulan pek çok dil bulunmaktadır. Ancak, ülkenin resmi olan iki dili vardır ve bunlardan biri de Afgan Farsçası olarak da bilinen Darice’dir. 30 milyondan fazla nüfusu olan Afganistan halkının %50’si Darice konuşmaktadır. Darice yazıda Arapça harfler kullanılmaktadır. Darice aynı zamanda Afganistan’da tüm kamu sektörünün ve devletin birinci dili haline gelmiştir.

Darice Tercümede Niçin Pos Tercüme?

Pos Tercüme, Darice – Türkçe, Türkçe – Darice, Darice – İngilizce, İngilizce – Darice, yazılı tercüme, Darice ardıl tercüme, Darice simültane tercüme ve Darice yeminli tercüme hizmetleri vermektedir.

Kuruluşundan bu güne müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran şirketimiz Darice tercümenin de içinde bulunduğu Türkiye’de az sayıda bulunan dillerde tercüman kadrosunu bünyesinde oluşturmuş ve bu yönde oluşan ihtiyaçlarda müşterilerine tüm alanlarda destek sağlamaktadır.

Darice ardıl tercüme ve Darice Simultane tercüme gibi alanlarda çok sayıda referansa sahip olan şirketimiz, ihtiyacınız olan profesyonel tercüme hizmetini uygun fiyatlarla sunmayı garanti etmektedir. Detayları görüşmek üzere bizlerle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.