+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

İngilizce Tercüme

EnglishFlag

İngilizce Tercüme

İngilizce de Almanca ve Flemenkçe gibi Germen dillerinin batı dalına aittir. İngilizce diğer tüm dünya dillerinin içerisinde en yaygın olan dildir; ortalama 340 milyon insan İngilizceyi anadilleri olarak konuşmaktadırlar. Onlara ek olarak 170 milyon kişi daha İngilizceyi ikinci dil olarak kullanmaktadır. İngilizce ’ye karşılık en fazla konuşulan anadil ise Çince’dir. İngilizce aynı zamanda uluslararası organizasyonların en çok kullanıldığı resmi dildir.

İngilizce Tercümede Niçin Pos Tercüme?

İngilizce tercümelerimiz uzman tercüman ve çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadırlar. İngilizce tercümanlarımızın her biri, hukuki tercüme, medikal tercüme, ticari tercüme, teknik tercüme gibi yazılı tercümenin farklı alanlarda uzmanlaşmış kişilerdir. Pos Tercüme metinlerinizin hedef kitlelere uygun bir şekilde tercüme edilmesine dikkat etmektedir.

İngilizce tercümelerinde dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi de Amerikan İngilizcesi ve İngiltere İngilizcesi arasındaki farklılıklara dikkat etmektir. İşte Pos Tercüme bu konuda sizden gelecek talepler doğrultusunda çalışmalarınızı projelendirmektedir. Uluslararası bağlamda İngilizce resmi dil olarak kullanıldığından özellikle teknik çevirilerde son derece başarılı çalışmalara imza atmaktan memnuniyet duymaktayız. Çünkü detaylar bizim için önemlidir.

Hızlı, maliyet verimli ve üstün kaliteli İngilizce tercüme talepleriniz için bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.

İngilizce Tercüme Alanında Verdiğimiz Hizmetler;

İngilizce Ardıl Tercüme

Günümüz iş hayatında en sık kullanılan neredeyse dünyanın ortak iş dili sayılan İngilizce, ardıl tercümede de en çok ihtiyaç duyulan dildir. Şirket toplantılarında, sunumlarda veya birebir iş görüşmelerinde İngilizce ardıl tercümanlarımız sizi ve şirketinizi temsil etmektedir. Bu bilinç ile İngilizce ardıl tercüman seçimlerimiz her iki dilinde anadil hakimiyetinde olduğu, birbirinden farklı uzmanlık alanlarına sahip deneyimli, profesyonellerden oluşmaktadır. Türkiye’nin her ilinde ve yurtdışında oluşturduğumuz İngilizce ardıl tercüme kadromuzla zamanınızı ve bütçenizi en verimli şekilde kullanma ayrıcalığı sağlar.

İngilizce Yazılı Tercüme

İngilizce yazılı tercüme ekibimiz ihtisas alanlarına göre ayrılmış olup, Türkçe ve İngilizce dillerine ana dil seviyesinde hakimdirler. Ekibimizi oluştururken uyguladığımız kalite kriterleri, tercümanlarımızın almış oldukları mütercim tercümanlık eğitiminin yanında en az 5 yıl deneyime sahip olmalarıdır.
Onaylanan her yazılı tercüme belgesi hukuki, tıbbi, sanatsal vs. olarak alanına ayrılarak o alanda en yetkin tercümanlarımız tarafından işleme alınır. Tercümesi biten her belge son okuma yapılarak tercüme, terminoloji, yazım kuralları açısından kontrol edilerek teslim edilmektedir. Hızlı ve uygun bütçelerle kaliteli İngilizce yazılı tercüme hizmeti için lütfen bize ulaşın.

İngilizce Simultane Tercüme

Birçok farklı ülkeden ve farklı dillerde konuşan katılımcıların bir arada bulunduğu uluslararası kongrelerde, aynı anda tercüme türü olan simultane tercüme tercih edilmektedir. Bu kongreler için her ne kadar farklı dillerde simultane tercüme talepleri olsa da çoğunlukla İngilizce simultane olarak gerçekleşmektedir. Bunun getirisinde Ülkemizde İngilizce simultane tercüme eğitimi diğer dillere göre daha çok rağbet görüp, İngilizce alanında simultane tercüman sayısı da diğer dillere göre daha fazladır.

İngilizce Yeminli Tercüme

Resmi kurumlarda kullanılacak olan belgeler için gerekli olan yeminli tercüme işlemlerinde İngilizce yeminli tercümenin kullanımı diğer dillere göre oldukça yüksektir. Bunun sebebi İngilizcenin birçok ülkede ikinci resmi dil olarak kullanılmasıdır.

İngilizce yeminli tercüme belgeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercümelerinizi vaktinde, hatasız olarak teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda belgeleriniz için Noter tasdik ve Apostil hizmeti de sunmaktayız.