+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Portekizce Tercüme

portekiz-bayrak

Portekizce Tercüme

Dünya genelinde yaklaşık 170 milyon kişi Portekizce konuşmaktadırlar. Bunlardan 11 milyonu Portekiz’de yaşamakla birlikte 150 milyonu Brezilya’da ve 5 milyonu da Afrika ve Asya’da yaşamaktadırlar. Her ne kadar Portekiz’de ve Brezilya’da kullanılan Portekizce temelde büyük farklılıklar gösterseler de her iki ülkede yaşayan insanlar bir araya geldiklerinde birbirlerini kolaylıkla anlamaktadırlar.

1500 yılında Portekizli Cabral ilk Avrupalı olarak Brezilya’yı keşfetmiştir ve Portekizce’yi de bu ülkeye beraberinde taşımıştır. O dönemlerde Portekiz oldukça fakir bir ülke olduğundan halkın çoğu göç etmiştir. Latin Amerika’nın diğer ülkelerindeki İspanyolların aksine Portekizliler yerli halkla kaynaşmışlar ve karışmışlardır.

Portekizce Tercümede Neden Pos Tercüme ile Çalışmalısınız?

Portekizce tercüman kadromuzla verdiğimiz hizmetler; Portekizce ardıl tercüme, Portekizce yazılı tercüme, Portekizce simultane tercüme ve Portekizce yeminli tercüme.

Deneyimli, uzun süredir bizimle birlikte çalışan Portekizce tercüman ve çevirmenlerimiz gelen her projeyi büyük bir titizlikle ele almakta, kaliteli bir şekilde tamamlayarak teslim etmektedirler. Tercümanlarımız farklı branşlarda deneyim sahibi olduklarından, her bir tercüme projenizin doğru kişiler tarafından ele alınacağından emin olabilirsiniz. Kalitemiz vazgeçilmezimizdir. Sizlere hizmet verdiğimiz her dilde olduğu gibi Portekizce tercümede en hızlı, en kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermek birincil önceliğimizdir.

Türkiye’de sınırlı sayıda olan Yeminli Portekizce tercüman şirketimiz bünyesinde bulunmaktadır. Portekizce ihtiyacınız olan pasaport, iş anlaşmaları, vekaletname, mahkeme kararları gibi her çeşit Portekizce belge tercümesinde bize ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz her dilde olduğu gibi Portekizce’de de gerektiği takdirde, Portekizce – İngilizce, İngilizce – Portekizce çapraz tercüme hizmeti de vermekteyiz.