+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Hakkımızda

hakkimizda

Pos Tercüme, Mayıs 1996’da yabancı dil eğitimine odaklanmış bir şirket olarak kurulan ve zaman içerisinde müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda son derece özel kalite anlayışı ile tercüme ve çeviri hizmetlerini de bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.

19.yılımızı doldurup 20. yılımıza girdiğimiz bu günlerde halen İstanbul Şişli’de bulunan ofisimizde 40 dilde, 1500’ün üzerinde tercümanımızla, tercüme ve çeviri hizmetlerinin tüm branşlarında ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Dünyada 7000’den fazla dil konuşulduğunun bilincinde olarak, biz de tüm başarılı şirketler gibi kendimize yeni hedefler belirleyip bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son 20 yılda ulaşılan ve sürekli olarak gelişmeye devam eden teknolojiyi ve küreselleşen dünyanın gereksinimlerini göz önünde tutarak 40 dilin yeterli olmadığını biliyoruz ve bu bağlamda hedeflerimizi daha fazla dile ulaşmak ve bu sayede daha fazla insana dokunmak olarak saptamış bulunuyoruz.

Pos Tercüme çalışma prensibi ve iş anlayışı, her projeyi aynı özenle ele alıp, yapılan işi en üst seviye ve kalitede, karşılıklı kazan-kazan prensibiyle yapmaktır. Bu anlayışla yola çıktığımızdan bünyemize kattığımız her yeni dilde, birlikte çalışacağımız tercüman ve çevirmenlerin de işlerinin yüksek kalitede ve alanlarında yeterli niteliklere ulaşmış olmaları olmazsa olmazımızdır. Bu nedenle hedeflerimize emin ve hızlı adımlarla ulaşmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile hizmet kalitemizi tescilledik ve sizlere ihtiyacınız olan tüm alanlarda ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Bizim için önemli ve değerli olan birinci koşul, sizlerin hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Bu sebeple, hep sözünü ettiğimiz ve özellikle vurgulamak istediğimiz ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla sizlerin tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınızda; yazılı veya sözlü tercümenin tüm alanlarında akademik tercüme, teknik tercüme, medikal tercüme, hukuki tercüme, ticari tercüme, finansal tercüme, edebi tercümelerinizde, altyazı ve web sitesi tercümelerinizde, yazılım tercüme, deşifre tercüme hizmetlerinizde ve simultane tercüme projelerinizde kendi branşlarında uzman kadromuz ile sizlerin yanınızdayız. Tercümeye ihtiyacınız olduğunda müşterilerimize çözüm ortağı olmak bizlere mutluluk vermektedir.

 

Etik değerlerimiz ve gizlilik prensiplerimiz doğrultusunda tüm hizmetlerde birlikte çalıştığımız tercüman ve çevirmenlerimizle özel gizlilik anlaşmaları imzalayarak siz müşterilerimizin özel alanlarınızı korumayı ilke edindik. Bugüne kadar vermiş olduğumuz tüm hizmetler bu doğrultuda olduğundan takdirinizi kazanmak bizi iyi hissettiriyor.

Ofisimize gelme olanağınızın bulunmadığı durumlarda, Dünyanın neresinde olduğunuzun bizler için hiçbir engel taşımadığını belirterek, sizlere bir telefon veya e-posta kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.