+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

Başarılı olmayı ve başarılarının devamını uluslararası piyasalarda ön gören şirketler, müşterileri ile onların anadilinde konuşmayı ve yazışmayı tercih ederler. Bu gerekliliğin bilincinde hizmet veren şirketimiz, birlikte çalıştığı tercüman ve çevirmenlerinin tecrübesi ve kalitesi ile uluslararası alanda iletişim köprüsü kurmaktadır. Her biri mesleklerinin gerektirdiği üniversitelerden mezun, modern, farklı uzmanlık alanlarına sahip, konusunda en az 5 yıl tecrübeli tercüman ve çevirmenlerimizle sizlere tercüme ve çevirinin tüm ana ve alt başlıklarında hizmet veriyoruz.

 

Modern teknolojilerin kullanımı ile rekabet koşullarının zorlu olduğu günümüzde müşterilerimize hizmet odaklı ve maliyet verimli bir yaklaşım ile yaklaşmaktayız. Bu anlayışımız, siz müşterilerimizin küresel olarak daha iyi koşullarda rekabet etmenize olanak sağlamaktadır. Kalite, hız, uygun maliyet, gizlilik olmazsa olmazlarımızdır. Sizin için önem taşıyan her proje her iş, büyüklüğü ve kapsamı gözetilmeksizin bizim için de önemlidir.

 

Hizmet sektörü gibi en zorlu sektörlerden birinde faaliyet gösteren bir şirket olarak sizlere sunduğumuz ürünlerimiz “Hizmetlerimiz”dir. Piyasaya ve müşteriye sunulan tüm ürünler belirli ulusal ve uluslararası standartlara sahip olmak ve bu konuda ilgili yetkili kuruluşlar tarafından tescil edilmiş olmak zorundadırlar. Bu doğrultuda bizim ürünlerimiz olan “Hizmetlerimiz” de hem Türkiye Çevirmenler Derneği’nin vermiş olduğu Çevirmenlik Belgesi ve Tescil Belgesi’ne hem de ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ne sahiptirler.

 

Bu noktada sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri yazılı tercüme ve sözlü tercüme olarak 2 ana başlığa ayırıyoruz. Her iki alanda detaylı bilgi almak, hizmet talep ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.