+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Misyonumuz

misyonumuz

Biz birbirimizi anlıyoruz;

Konfüçyüs binlerce yıl önce; ‘’Eğer kelimeler doğru değilse, o zaman söylenen şeyler düşünülenler değildir. Eğer düşünülen doğru anlatılmazsa, o zaman görevler yerine getirilemez. Görevler yerine getirilmezse, o zaman töre ve kültür bozulur’’ demiş. Bu nedenle insan, kelimelerin doğru olmasına dikkat etmelidir. İşte bu nedenle dil her şeyin temelidir.

Pos Tercüme, geriye baktığında büyük bir tecrübe, anlamlı ve sürdürülebilir başarılar görmektedir. Bunu koruyabilmek, müşterileri ile birlikte daha da geliştirmek ve ileriye taşımak; işte bu bizim MİSYONUMUZDUR.

 

Bu nedenle hizmetlerimizi, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak, hem onlar hem de bizim için her açıdan verimli olacak şekilde ve tüm müşterilerimize dünya ile iletişimlerinde yardımcı olmak üzere kurguluyoruz. Bizim müşterilerimize, müşterilerimizin bize olan güvenini korumak ve geliştirmek misyonumuzun temel ilkelerinden birini oluşturmaktadır.

 

Farklı kültürlere empatik bir dokunuş yaparken, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmak ancak ve ancak kaliteli tercüme ve çevirilerle mümkün olabilir. Amacımız; Bir kez çalıştığınız değil, her zaman başvurabileceğiniz ve destek alabileceğiniz çözüm ortağınız olmaktır. Güvenilir, nitelikli, şeffaf ve verimli bir ortak. İşimiz, kelimeleri, ifadeleri, cümleleri diğer dillere dönüştürürken anlamlarını ve söylenmek istenilenleri kaybetmemelerini sağlamaktır. Tek bir cümlenin ve hatta tek bir kelimenin bile ne kadar önemli olduğunun ve yanlış bir tercümenin veya çevirinin ister yazılı isterse sözlü olsun nasıl telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabileceğinin bilincindeyiz.  İşte bu nedenle, iş yapış şekillerimiz, tarzımız, yaklaşımımız uzun vadeli başarının ve sürdürebilir iş birliğinin garantisini oluşturmak üzerine odaklanmıştır.