+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Sözlü Tercüme Ücretleri

sozlu-tercume

Her türlü sözlü tercüme projelerinizde, deneyimli, uzman ve profesyonel tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun sözlü tercüme hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz.

Proje detaylarınızı görüşmek üzere bizimle irtibata geçtiğinizde en kısa sürede ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacak fiyat teklifimiz size ulaştırılacaktır.

Simultane Tercüme Ücretleri

Her bir simultane tercüme hizmet ücretlendirmesi; proje bazlı olarak ele alınmaktadır, çünkü simultane tercümede konferans süresi, konferansın kaç dilde gerçekleştirileceği, konferans içeriği ve konferansın yapılacağı şehir gibi ücretlendirme üzerinde önemli rol oynayan farklı faktörler bulunmaktadır. Yapılacak konferansın tam gün sürmesi durumunda simultane tercüme yapılacak her bir dil için minimum 2 simultane tercümanın görev yapması gerekmektedir, çünkü simultane tercüme zorlu bir süreç olduğundan belirli aralıklarla tercümanlar kendi aralarında görev değişikliği yapmak zorundadırlar. Herhangi bir simultane tercüme projesinde simultane tercüme ekipmanı da talep edildiği takdirde ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılarak ayrı bir teklif tarafınıza sunulmaktadır.

Ardıl Tercüme Ücretleri

Ardıl Tercüme ücretlendirmeleri de aynen simultane tercüme ücretlendirmesinde olduğu gibi proje bazlı olarak ele alınarak yapılmaktadırlar. Ardıl tercümede tercümenin süresi, tercüme dili, tercüme içeriği gibi farklı hesaplama ölçüleri bulunmaktadır. Genel olarak tam gün veya yarım gün ardıl tercüme hizmeti olarak sınıflandırılırlar ve her türlü ardıl tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçerek fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz.

Her türlü tercüme ve çeviri projelerinizin ücretlendirmeleri konusunda info@tercumanlazim.com adresinden veya +90 531 636 72 17 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak kısa sürede fiyat teklifimizi tarafınıza iletiriz. Projelerinizin ödemeleri için aşağıda vermiş olduğumuz banka hesap bilgileri üzerinden Havale veya EFT yapabilir veya Pay Pal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.