+90 212 248 89 19 +90 531 636 72 17 info@tercumanlazim.com

Vizyonumuz

vizyonumuz

Bizim VİZYONUMUZ işimizi sevmek ve değer vermektir.

 

Biz, ne yaparsak yapalım, yaptığımız tüm işleri büyük bir heyecanla yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır ve bizi ileriye taşıyan en önemli etkendir. Pos Tercüme Şirketi, 20 yıldan bu yana sizlerin çözüm ortağınız olarak tüm tercüme ve çeviri işlerinizde yanınızda olmaktadır.

 

Özellikle dil anlamında çok kültürlü ve küreselleşen dünyamızda çoğunlukla „Kültürleri Anlamanın“ önemi unutulmaktadır. Bir dili başka bir dile çevirmek, sadece sözlükleri, terminolojileri, veri bankalarını ve dil bilgisi kurallarını göz önünde tutarak ve kullanarak o işlemi gerçekleştirmek demek değildir. Bunu etkileyen pek çok farklı faktörler bulunmaktadır. Önemli olan, yapılan sözlü ya da yazılı tercüme işlerinde kaynak dilden hedef dile giderken metin bütünlüğünün ve anlamının da göz önünde tutularak çalışmanın tamamlanmasıdır.

 

Günümüzde dünya genelinde tercüme ve çeviri bir bilim dalı olarak kabul görmeye başlamıştır. Bizim vizyonumuz, sizler için yaptığımız tüm çalışmalarda, sizin hedeflerinizi ve çıkarlarınızı gözetirken, yaptığımız işin önemini de dikkate almak ve sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunarken tercüme ve çeviri biliminin gerekliliklerine de uymaktır.

 

Yazılı tercüme, ardıl tercüme, simültane tercüme, uzmanlık alanları gerektiren, hukuki tercümeler, medikal tercümeler, teknik tercümeler, finansal tercümeler, edebi tercümeler ve akademik tercümeler de ve bunların yanı sıra noter onaylı yeminli tercümelerde biz buradayız, işimizi severek ve işimize değer vererek kaliteli ve sürdürülebilir çalışmalar yapıyoruz ve her zaman sizin hedeflerinizi kendi hedeflerimiz olarak görüyoruz. Bu da bizim sizleri daha iyi anlamamıza olanak sağlıyor.